Змагання з легкої атлетики

8 лист. 2018
За підсумками змагань наша команда посіла ІІІ місце. Вітаємо призерів разом із вчителями фізичної культури Волковою Н. В. та Пивоваром О. М.! так тримати!

30 жовтня команда нашої школи у складі учнів 6-Б класу Смірнової Карини, 7-Б класу Данка Микити, Лісовенко Анни, 8-А класу Ноженка Дмитра, Вініченко Поліни, Родімкіної Альони, 9-Б класу Безпалого Ярослава, Біговчого Артема, Родімкіної Софії, Кухар Ксенії, Криворучко Юлії взяла участь у спортивних змаганнях з легкої атлетики, які відбулися на базі ІЗОШ І – ІІІ ступенів №4.

Юні спортсмени змагалися у стрибках у довжину з розбігу, метанні малого м’яча та бігу на 60 м.