Ізюмська загальноосвітня школа №5

запам'ятати

Уроки "Я маю право!"Свято квітів та врожаюДень фізичної культури та спорту УкраїниВідбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань!ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!!

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

ІЗЮМСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 5

ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чим ми можемо пишатися? Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням  поспішають до школи. А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям. Наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.

Ми  впевнені, що наша 5-а, це, дійсно, школа-родина. Школа-родина для вчителів, школа-родина для учнів та їх батьків!

Національна гаряча лінія                 Рік Японії в Україні                           HotLog

19 вер. 2018

Уроки "Я маю право!"
Тематичні уроки "Я маю право!"
18 вер. 2018

Свято квітів та врожаю
10 вер. 2018

День фізичної культури та спорту України
В нашій школі склалася добра традиція - відзначати День фізичної культури і спорту України.

3 вер. 2018

Відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань!
Урочиста лінійка, присвячена Дню знань,зібрала велику кількість школярів, вчителів, батьків та просто гостей.
26 серп. 2018

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!!
Шановні учні, батьки, вчителі та гості міста!
26 серп. 2018

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!
Учениця 3-А класу Казакова Ангеліна стала чемпіонкою.