Шановні батьки та учні!

Розклад занять та робочі години на час дистанційного навчання будуть максимально наближені до звичайних. Асинхронні уроки надсилаються на веб-сервіс Google Classroom (детальна інформація у класних керівників).

З розкладом онлайн-уроків ви можете ознайомитися на цій сторінці.

Бажаємо успішного навчання!

Документи, якими керується заклад при впровадженні технологій дистанційного навчання

1. Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджене наказом МОН України №1115 від 08.09.2020

2. Лист МОН щодо організації дистанційного навчання

План заходів щодо впровадження елементів дистанційного навчання

1

Проходження курсів учителями школи з метою підвищення рівня володіння комп’ютерною технікою та технологіями.

Щорічно

2

Проведення бесід з учнями та батьками щодо законодавства України про дистанційне навчання.

3

Вивчення можливостей школи щодо впровадження та здійснення елементів дистанційного навчання.

5

Підготовка учнів школи до участі в Інтернет-вікторинах

6

Надання методичної допомоги учителям школи з питань впровадження елементів дистанційного навчання.

7

Проведення нарад, семінарів, засідань з питань впровадження дистанційного навчання

8

Комплектування бібліотеки школи навчальною, довідковою, науково-популярною літературою, що забезпечує дистанційне навчання.

9

Створення та поповнення навчально-методичної бази з дистанційного навчання.