15 бер. 2024

Тиждень «Енергоефективності та ресурсозбереження»

З метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго – і ресурсозбереження в нашому ліцеї було проведено тиждень «Енергоефективності та ресурсозбереження».
8 бер. 2024

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу, поданих на конкурсний відбір підручників для 7 класу.
23 лют. 2024

Інтернет-проєкт БРАМА

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
9 лют. 2024

Безпека та обачність понад усе!

Для організації безпеки учнів спеціалісти Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області проводять онлайн-уроків з безпеки.
9 лют. 2024

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу, поданих на конкурсний відбір підручників для 2 класу.
6 лют. 2024

День безпечного інтернету!

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету
1 лют. 2024

Від учнів, батьків, вчителів висловлюємо високу повагу та вдячність за підтримку і надіслані речі

30 січня 2024 р. Київський ліцей № 157 Оболонського району надіслав нашим учням теплі речі.
30 січ. 2024

Вітаємо з перемогою у конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
18 січ. 2024

Науково-практичний онлайн семінар до Дня дітей-винахідників

17 січня 2024 року на базі Національного фармацевтичного університету за сприяння КЗ «Харківська академія неперервної освіти» та КЗ «Харківська мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся науково-практичний онлайн семінар до Дня дітей-винахідників.
12 січ. 2024

Колектив Ізюмського ліцею № 5 висловлює подяку Благодійній організації «Благодійний фонд «Право на захист» за чудові подарунки для учнів, які знаходяться на території Ізюмської міської територіальної громади, - зручні рюкзаки зі шкільним приладдям.