Офіційна інформація

ІЗОШ №5

Ізюмський ліцей № 5  – це школа-родина. Школа-родина для вчителів, школа-родина для учнів та їхніх батьків! Школа, яка дає кожній дитині неоціненні знання, готує до несподіванок на їх прийдешньому шляху і насичує впевненістю на все життя.

Викладання навчальних дисциплін є системним, відповідно до програм закладів загальної середньої освіти. Підхід вчителів нарівні з комплексним викладом інформації зберігає індивідуальний підхід до дитини, особливостей її розвитку.

У ліцеї практикують новітні методики викладання. Учителі постійно продовжують вдосконалюватися та вчитися: не лише на переатестації раз на п’ять років, а постійно відвідуючи освітні заходи, тренінги, майстер-класи.

Навчання забезпечується високопрофесійним педагогічним колективом. У закладі створено інклюзивні класи для надання кожній дитині можливості реалізувати своє право на освіту та отримати необхідну допомогу й підтримку з боку однолітків, педагогів та фахівців. Для кожної дитини з особливими освітніми потребами розробляється індивідуальна програма розвитку. Навчання проводиться з орієнтацією на здібності та інтереси учня (учениці).

Ізюмський ліцей № 5 – це сучасне, прогресивне, комфортне середовище, де діти опановують усі компетентності, необхідні для дорослого життя.

До послуг учнів нашого навчального закладу – 25 кабінетів, 2 комп’ютерні класи, ресурсна кімната, спортивна зала, кабінет хореографії, баскетбольний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня та медіатека.

Завжди раді бачити вас у стінах нашого закладу освіти!

Герб ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5