Медіатека

Вас вітає шкільна медіатека!

Природа - єдина книга, кожна сторінка якої сповнена глибокого змісту..                                                                                                           Й.Гете

Графік роботи:

Медіатека працює з 8:00 до 16:30

перерва з 12:00 до 12:30

вихідні дні: субота, неділя

остання п'ятниця місяця - санітарний день

Завідувач медіатеки - Копійка Юлія Дмитрівна

Електронна пошта медіатеки - [email protected]

В нашій медіатеці на вас чекають цікаві книги та журнали!

Працює комп'ютерна зона, де в мережі Інтернет можна знайти потрібну інформацію та підготувати домашнє завдання!

Завітайте до медіатеки, щоб прийняти участь в заходах,

поспілкуватися з друзями, пограти в настільні ігри

та просто відпочити!

КОРИСТУВАННЯ МЕДІАТЕКОЮ

Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу,

поданих на конкурсний відбір проєктів підручників

ВИТЯГ з ПРОТОКОЛУ №8 від 12.01.2022

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу

Історія заснування шкільної бібліотеки

Своє життя наша школа розпочала в 1938 році. Разом почала своє    існування і шкільна бібліотека. Це було дуже маленьке приміщення з невеликим  бібліотечним фондом.

Під час Великої Вітчизняної війни в школі розташовувався німецький шпиталь. Школа була зруйнована. Лише в 1943 році, після визволення міста від німецьких окупантів школа відновила свою роботу, але в іншому приміщенні, потрібно було відремонтувати будівлю школи. Не дивлячись на те, що не було підручників, діти з великим ентузіазмом ходили до школи, писали на старих газетах. В цей час відновила свою роботу і шкільна бібліотека. В післявоєнні 50-ті роки почав створюватися книжковий фонд, до бібліотеки література надходила з фонду міського відділу освіти. В ці роки  завідувала бібліотекою Сніжко Тамара Іванівна.

З 1964 по 1997 рік  завбібліотекою працювала Черненко Віра Степанівна.

Багатьом учням вона привила любов до читання. 33 роки відпрацювала Віра Степанівна на своєму посту.

З 1997 по 2020 рік завідувачем бібліотекою працювала Ярмак Лариса Леонідівна. Діти обожнювали свого бібліотекаря. Було проведено безліч театралізованих заходів. Велика увага приділялась народознавчій тематиці.

В 2018 році шкільна бібліотека реорганізована в медіатеку. Сучасний стан  медіатеки - велике приміщення, яке складається з загального фонду, читального залу та фонду підручників. Є зона відпочинку та Інтернет-зона.