21 вересня- Міжнародний день миру!

21 вер. 2018
Міжнародний день миру!

У наш час, коли в різних куточках світу, в тому числі і на Сході України, лунають постріли та проливається людська кров- Міжнародний день миру  є свято особливе. Міжнародний день миру  в Україні за указом президента відзначають з 2002 року.

До цього свята долучилася і наша школа. В цей день відбувся захід, на якому прозвучала пісня « Не стидайся, то твоя земля!» ,декламувались вірші, якими учні закликали мир та спокій в Україні: щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей. Також ведучі звернулись до учнів із проханням шанувати рідну неньку-Україну, славні традиції й звичаї нашого народу та свято вірити у світле майбутнє своєї держави. Відбулася виставка малюнків на асфальті. Символічним було і випускання в небо кольорових кульок.