Ізюмська загальноосвітня школа №5


запам'ятати

 

Освітній процес

 

Освітній процес

 

Переможцями ІІ етапу олімпіад 2017/2018 н. р. 

П.І. учня

клас

місце

предмет

ПІБ вчитель

1

Безпалий Ярослав

8-Б

ІІІ

Трудове навчання

Логвін М. С.

2

Лагоша Владислава

8-А

І

Історія

Павлюк Н. В.

3

Штеплюк Ольга

7-А

ІІІ

Фізика

Василенко О. В.

4

 

 

І

Укр. мова та література

Журба Т. А.

5

Турчин Олександра

9-А

І (І обл)

Німецька мова

Забірник Ю. А.

6

Турчин Марія

11-А

І (ІІІ обл)

Німецька мова

Забірник Ю. А.

7

 

 

ІІ

Правознавство

Рожкова Н.О.

8

Барашкова Анна

10-А

ІІ

Німецька мова

Забірник Ю. А.

9

Теницький Вадим

8-Б

ІІІ

Німецька мова

Веприцька Л. М.

10

Биваліна Марина

11-А

ІІІ

Укр. мова та література

Журба Т. А.

11

Ткач Юлія

8-Б

ІІ

Укр. мова та література

Мастепанова Л. В.

12

Живолуп Софія

9-А

І (обл. участь)

Укр. мова та література

Ващенко Т. С.

13

 

 

І

Правознавство

Рожкова Н.О.

14

Гаврашенко Ігор

10-А

ІІ

Біологія

Переверзєва Н. Д.

15

 

 

ІІІ

Правознавство

Рожкова Н.О.

17

Сальников Ілля

9-Б

ІІІ

ІКТ

Скрипник О. В.

 

Участь в МАН

№ з/п

П. І. Б. учня

Клас

Місце

Відділення

Секція

Орієнтовна тема роботи

Науковий керівник

1

Гаврашенко Ігор Олексійович

10-А

І в міському етапі (участь в обласному етапі)

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Біологія

Моніторинг поглинальної і фітонцидної здатності ялівцю звичайного

Переверзєва Наталія Данилівна

 

 

Конкурс з українознавства «Патріот» 2017 р.

 

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.      

Шатохіна Поліна

2-А

ІІ (97 балів)

Андрієшина С.М.

2.      

Мошинець Ірина

2-А

ІІ (97 балів)

Андрієшина С.М.

3.      

Кресс Альона

2-А

ІІІ(96 балів)

Андрієшина С.М.

4.      

Скрипник Аліна

4-А

І (112 балів)

Давиденко О.В.

5.      

Новицька Поліна

4-А

ІІ (97 балів)

Давиденко О.В.

6.      

Сугак Данило

4-А

ІІ (97 балів)

Давиденко О.В.

 

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2017

 

Прізвище Ім’я учня

Клас

Нагорода

ПІБ вчителя

1.      

Євсеєнко Микита

3-А

Диплом перем. в початк. школі

Супрун А.А.

2.      

Грицай Віолетта

5-Б

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

3.      

Істоміна Ярослава

5-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

4.      

Веприцька Тетяна

5-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

5.      

Сокрлова Анастасія

5-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

6.      

Белявцева Рената

6-А

Диплом І ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

7.      

Вінніченко Поліна

6-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

8.      

Дузенко Вікторія

6-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

9.      

Душина Анна

6-А

Диплом І ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

10.                        

Ноженко Дмитро

6-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

11.                        

Родімкіна Альона

6-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

12.                        

Ярова Карина

6-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

13.                        

Безкорса Альона

6-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

14.                        

Лавров Даніїл

6-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

15.                        

Мельников Єгор

6-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

16.                        

Ткаченко Діана

6-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

17.                        

Хвостик Софія

6-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

18.                        

Волкова Єлізавета

7-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

19.                        

Китайов Максим

7-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

20.                        

Лисенко Олександра

7-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

21.                        

Бережна Ірина

7-Б

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

22.                        

Загнойко Іван

7-Б

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

23.                        

Прибила Дар’я

7-Б

Диплом І ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

24.                        

Вернігоров Віктор

7-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

25.                        

Криворучко Юлія

7-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Мастепанова Л.В.

26.                      

Ткач Юлія

7-Б

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Мастепанова Л.В.

27.                        

Волова Анна

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

28.                        

Турчин Єлизавета

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

29.                        

Стрельник Ксенія

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

30.                        

Ніколенко Альбіна

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

31.                        

Сторчай Даніл

8-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

32.                        

Парцванія Катерина

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

33.                        

Лейба Андрій

8-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

34.                        

Кравцов Микита

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

35.                        

Нестеренко Іван

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

36.                        

Ошурко Ірина

8-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

37.                        

Турчин Олександра

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

38.                        

Живолуп Софія

8-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

39.                        

Черкашина Мирослава

8-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

40.                        

Дога Анастасія

8-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

41.                        

Каранда Дар’я

8-Б

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С.

42.                        

Пальчик Дмитро

9-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С

43.                        

Підгайна Олеся

9-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С

44.                        

Білогай Софія

9-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Ващенко Т.С

45.                        

Полурєзов Данило

10-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

46.                        

Галкін Петро

10-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

47.                        

Биваліна Марія

10-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

48.                        

Балаба Софія

10-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

49.                        

Турчин Марія

10-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

50.                        

Магерко Софія

10-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

51.                        

Скрипник Софія

11-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

52.                        

Кислянська Лоліта

11-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Журба Т.А.

 

Переможці Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бебрас – 2016”

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

Клас

Рівень

ПІБ вчителя

1.       

Гавриш

Євген

2

Високий

Адамов С.І.

2.       

Галкіна

Аріна

2

Високий

Адамов С.І.

3.       

Михайлова

Надія

2

Високий

Адамов С.І.

4.       

Каранда

Поліна

2

Високий

Адамов С.І.

5.       

Троян

Никита

2

Високий

Адамов С.І.

6.       

Моруженко

Кирил

2

Добрий

Адамов С.І.

7.       

Машинець

Ірина

2

Добрий

Адамов С.І.

8.       

Василенко

Олександр

2

Добрий

Адамов С.І.

9.       

Ткаченко

Дар'я

2

Добрий

Адамов С.І.

10.   

Задлніпровський

Артем

2

Добрий

Адамов С.І.

11.   

Шатохіна

Поліна

2

Добрий

Адамов С.І.

12.   

Черепова

Выкторія

2

Добрий

Адамов С.І.

13.   

Дем'яненко

Егор

2

Добрий

Адамов С.І.

14.   

Кресс

Альона

2

Добрий

Адамов С.І.

15.   

Євсеєнко

Микита

3

Високий

Адамов С.І.

16.   

Борзило

Сергій

3

Високий

Адамов С.І.

17.   

Гаря

Полина

3

Високий

Адамов С.І.

18.   

Садовий

Максим

3

Добрий

Адамов С.І.

19.   

Матвіенко

Ілья

4

Високий

Адамов С.І.

20.   

Скрипник

Аліна

4

Високий

Адамов С.І.

21.   

Бондаренко

Дар'я

4

Високий

Адамов С.І.

22.   

Рожда

Максим

4

Високий

Адамов С.І.

23.   

Лісовенко

Павло

4

Високий

Адамов С.І.

24.   

Портоненко

Саша

4

Високий

Адамов С.І.

25.   

Ревенко

Дар'я

4

Добрий

Адамов С.І.

26.   

Шейченка

Романа

4

Добрий

Адамов С.І.

27.   

Потехін

Даніл

4

Добрий

Адамов С.І.

28.   

Савченко

Альбіна

4

Добрий

Адамов С.І.

29.   

Гордіенко

Валерія

4

Добрий

Адамов С.І.

30.   

Сугак

Даніл

4

Добрий

Адамов С.І.

31.   

Галагань

Данило

4

Добрий

Адамов С.І.

32.   

Мироненко

Влад

4

Добрий

Адамов С.І.

33.   

Щетинина

Мария

4

Добрий

Адамов С.І.

34.   

Соколова

Анастасия

5

Високий

Скрипник О.В.

35.   

Романіка

Віра

5

Високий

Скрипник О.В.

36.   

Янков

Евген

5

Високий

Скрипник О.В.

37.   

Веприцька

Тетяна

5

Добрий

Скрипник О.В.

38.   

Бондаренко

Олександр

5

Добрий

Скрипник О.В.

39.   

Кашнік

Аліна

5

Добрий

Скрипник О.В.

40.   

пивовар

кирил

5

Добрий

Скрипник О.В.

41.   

Істоміна

Ярослава

5

Добрий

Скрипник О.В.

42.   

булах

павло

5

Добрий

Скрипник О.В.

43.   

Білоус

Елизавета

5

Добрий

Скрипник О.В.

44.   

Дузенко

Вікторія

6

Добрий

Скрипник О.В.

45.   

Хорешко

Ксенія

7

Високий

Скрипник О.В.

46.   

Гордіенко

Данііл

7

Добрий

Скрипник О.В.

47.   

Федорових

Анна

8

Високий

Скрипник О.В.

48.   

Каранда

Дар'я

8

Добрий

Скрипник О.В.

49.   

Живолуп

Софія

8

Добрий

Скрипник О.В.

50.   

Слинченко

Єлизавета

8

Добрий

Скрипник О.В.

51.   

Волова

Анна

8

Добрий

Скрипник О.В.

52.   

Евсеенко

Лора

8

Добрий

Скрипник О.В.

53.   

Лейба

Андрій

8

Добрий

Скрипник О.В.

54.   

Нестеренко

Іван

8

Добрий

Скрипник О.В.

55.   

Гаврашенко

Ігор

9

Добрий

Скрипник О.В.

56.   

Теницька

Анастасія

9

Добрий

Скрипник О.В.

57.   

Турчин

Марія

10

Високий

Скрипник О.В.

58.   

Семенченко

Андрій

10

Високий

Скрипник О.В.

59.   

Полурезов

Данило

10

Високий

Скрипник О.В.

60.   

Савченко

Тетяна

10

Високий

Скрипник О.В.

61.   

Биваліна

Марина

10

Добрий

Скрипник О.В.

62.   

Галкін

Петро

10

Добрий

Скрипник О.В.

63.   

Білоус

Дар'я

10

Добрий

Скрипник О.В.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 

Предмет

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.                 

Географія

Волова Ганна

8-А

ІІ

Козакова Ю.Г.

2.                 

Екологія

Гаврашенко Ігор

9-Б

ІІІ

Переверзєва Н.Д.

3.                 

Історія

Галкін Петро

10-А

ІІ

Рожкова Н.О.

4.                 

Історія

Семенченко Андрій

10-А

ІІІ

Рожкова Н.О.

5.                 

Українська мова та література

Ткач Юлія

7-Б

І

Мастепанова Л.В.

6.                 

Українська мова та література

Биваліна Марина

10-А

ІІ

Журба Т.А.

7.                 

Українська мова та література

Абарнікова Вероніка

11-А

ІІІ

Журба Т.А.

8.                 

Німецька мова

Турчин Олександра

8-А

І

Завражна О.О.

9.                 

Німецька мова

Турчин Марія

10-А

І

Забірник Ю.А.

10.            

Німецька мова

Скрипник Софія

11-А

ІІІ

Гризодуб О.Т.

11.            

Біологія

Скрипник Софія

11-А

ІІІ

Переверзєва Н.Д.

12.            

Право

Турчин Марія

10-А

І

Рожкова Н.О.

13.            

Право

Галкін Петро

10-А

ІІ

Рожкова Н.О.

14.            

Право

Гаврашенко Ігор

9-Б

ІІІ

Калашнікова А.О.

15.            

ІКТ

Гаврашенко Ігор

9-Б

ІІ

Скрипник О.В.

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 

Предмет

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.      

Німецька мова

Турчин Марія

10-А

ІІІ

Забірник Ю.А.

 

Переможці конкурсу МАН

 

Предмет

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.      

Географія

Кислянська Лоліта

11-А

ІІІ

Козакова Ю.Г.

 

Переможці конкурсу ім. Петра Яцика

 

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.      

Гордієнко Валерія

4-Б

ІІ

Богуславська Л.Д

 

Переможці конкурсу ім. Тараса Шевченка

 

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.      

Романіка Віра

5-Б

І

Мастепнова Л.В.

2.      

Штеплюк Ольга

6-А

ІІІ

Журба Т.А.

3.      

Ткач Юлія

7-Б

І

Мастепнова Л.В.

4.      

Абарнікова Вероніка

11-А

І

Журба Т.А.

 

Переможці конкурсу ім. Тараса Шевченка обласний етап

 

Прізвище Ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.      

Ткач Юлія

7-Б

ІІІ

Мастепнова Л.В.

 

 

 

 

  • Навчально-виховний процес у школі здійснюється відповідно до робочих навчальних  планів, складених на  основі  типових навчальних планів, затверджених  Міністерством  освіти  і науки.  Робочі навчальні плани школи затверджуються відділом освіти Ізюмської міської ради Харківської області.
  • Школа працює за навчальними програмами, підручниками, посібниками, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки, й реалізує навчально-виховні  завдання  на  кожному ступені навчання відповідно до вікових особливостей  та  природних  здібностей  дітей.
  • Індивідуалізація і диференціація навчання у школі забезпечується реалізацією інваріантної та варіативної частини Державного стандарту загальної середньої освіти.
  •  Школа обирає форми, засоби i методи навчання та виховання у межах, визначених Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту".
  • Індивідуальне  навчання  та  екстернат  у школі організовуються відповідно до положень про індивідуальне навчання та екстернат у системі загальної середньої освіти, затверджених  Міністерством освіти і науки.
  • Мережа класів у школі формується на підставі нормативів їх наповнюваності  відповідно  до кількості  поданих  заяв  та санітарно-гігієнічних  умов  для  здійснення  навчально-виховного процесу.
  • Прийом  учнiв  до  всіх  класів  школи здійснюється на безконкурсній основі  відповідно  до  території обслуговування. Учні, які не проживають на території  обслуговування,  можуть бути  зараховані  до  школи  за  наявності вільних місць у відповідному класі.
  • Зарахування учнiв до школи здійснюється, як правило, до початку навчального  року  за  наказом  директора,  що видається на підставі особистої заяви  (для неповнолітніх — заяви батьків або осiб, якi їх замiнюють) або направлень органів управління  освітою,  а  також свідоцтва про народження (копії),  медичної  довідки  встановленого  зразка,  документа  про  наявний     рівень освіти (крім  дітей, які вступають до першого класу). До  першого  класу  зараховуються,  як правило,  діти  з  6  років.
  • Поділ класів на групи на уроках з окремих предметів у школі здійснюється згiдно з нормативами, встановленими Міністерством освіти і науки та погодженими з Мінфіном.
  • Навчально-виховний процес здійснюється за різними формами: у вигляді уроків, лекцій, лабораторно-практичних та семінарських занять, заліків, диспутів, навчально-виробничих екскурсій тощо.
  • У школі навчально-виховна робота може поєднуватися з науково-методичною, науково-дослідною та експериментальною; поряд з традиційними методами і формами можуть використовуються інноваційні технології навчання.
  • Навчальний  рік у школі  починається 1 вересня і  закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Навчальні заняття розпочинаються лише за наявності акта, що підтверджує підготовку приміщення загальноосвітнього навчального закладу для роботи у новому навчальному році. Тривалість навчального року обумовлюється  виконанням  навчальних програм з усiх предметів.
  • Тривалість канікул протягом навчального року не повинна становити менш як 30 календарних днів.
  • Тривалість уроків у загальноосвітньому навчальному закладі становить: у перших класах — 35 хвилин, у 2-4-х – 40 хвилин, у 5-11 (12)-х – 45 хвилин.
  • Тривалiсть перерв між уроками встановлюється з урахуванням потреб в організації  активного  відпочинку  i  харчування учнів,  але не менш як 10  хвилин.
  • Розклад урокiв складається відповідно до робочого навчального плану з дотриманням педагогічних та санітарно-гігієнічних вимог і затверджується директором школи.
  • Зміст, обсяг і характер домашніх завдань визначаються вчителем відповідно до педагогічних і санітарно-гігієнічних вимог з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.
  • У школі здійснюється тематичний облік знань, умінь і навичок учнів (вихованців). Система  оцінювання  навчальної праці учнів (вихованців) стимулююча. Оцінки за семестр, річні, ДПА i підсумкові виставляються обов'язково.
  • Навчання у випускних 4-х, 9-х i 11(12)-х  класах школи завершується державною підсумковою атестацією. Зміст, форма і порядок державної підсумкової атестації, а також переведення й випуску учнів школи встановлюються Міністерством освіти і науки. За результатами навчання учням (випускникам) видається відповідний документ (табель, свідоцтво, атестат, довідка).
  • В окремих випадках учні за станом здоров’я або з інших поважних причин можуть бути звільнені від ДПА у порядку, що встановлюється Міністерством освіти і науки та МОЗ.
  • Випускники, які закінчили загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня, одержують атестат про повну загальну середню освіту, що дає право на вступ до професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Зразки документів про базову та повну загальну середню освіту затверджуються Кабінетом Міністрів України.
  • За відмінні успіхи в навчанні учні 2 - 8, 10(11) класів можуть нагороджуватися похвальним листом, а випускники загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня – похвальною грамотою “За особливі успіхи у вивченні окремих предметів”, медалями — золотою “За особливі успіхи у навчанні” або срібною “За успіхи у навчанні”. За відмінні успiхи в навчаннi випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня одержують свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою.
  • У школі обов’язковим для всіх учнів 1-8-х класів є щоденне носіння шкільної форми, для учнів 9-11(12)-х класів – ділового одягу темного кольору. Відсутність вищезазначеного вважається порушенням дисципліни.
  • Тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин, інші шкідливі звички несумісні з навчально-виховним процесом в школі. Їх вживання веде до відповідальності згідно чинного законодавства та нормативних документів.