Ізюмська загальноосвітня школа №5

Класна оцінка

Конкурс Бебрас 2018! День української писемності та мови.  Вітаємо!!!! Змагання з легкої атлетикиСвято Хелловіну!

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

ІЗЮМСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 5

ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чим ми можемо пишатися? Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням  поспішають до школи. А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям. Наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.

Ми  впевнені, що наша 5-а, це, дійсно, школа-родина. Школа-родина для вчителів, школа-родина для учнів та їх батьків!

Національна гаряча лінія                 Рік Японії в Україні                           HotLog

12 лист. 2018

Конкурс Бебрас 2018!
11-13 листопада відбувся конкурс з комп'ютерної грамотності Бебрас 2018.
11 лист. 2018

День української писемності та мови.
9 листопада 2018 року - День української писемності та мови.
8 лист. 2018

Вітаємо!!!!
Учні школи стали переможцями в ІІ(міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та української мови та літератури.

8 лист. 2018

Змагання з легкої атлетики
За підсумками змагань наша команда посіла ІІІ місце. Вітаємо призерів разом із вчителями фізичної культури Волковою Н. В. та Пивоваром О. М.! так тримати!
31 жовт. 2018

Свято Хелловіну!
26 жовтня в нашій школі відбулося свято Хелловіну.
15 жовт. 2018

День захисника України!!!
Заходи до Дня захисника Украъни.