XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література»

9 квіт. 2024

Переможцем ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, номінація «Література» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.04. 2024 року № 445 «Про нагородження переможців 4-го (підсумкового) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»), визначено Машкову Поліну , ученицю 11 класу Ізюмського ліцею № 5 Ізюмської міської ради  (учитель Мастепанова Лариса Володимирівна) за роботу «Разом з Тарасом».

Щиро вітаємо Полінку та її наставника Ларису Володимирівну  із перемогою! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги та впевненості у своїх силах і можливостях.