Відкриття медіатеки!

20 груд. 2018
20 грудня 2018 року було урочисто відкрито медіатеку.

Сьогодні визначне у школі свято –

Медіатеки буде відкриття.

Гостей у нас зібралося багато,

Щоб дати їй квиток в нове життя!

20 грудня 2018 року в ІЗОШ №5 було урочисто відкрито медіатеку. Медіатека це - безбарєрний простір, покликаний допомогти дітям з особливими потребами інтегруватися в шкільне середовище, а їхнім одноліткам - навчатися толерантності та повноцінній взаємодії з такими дітьми.

На заході були присутні заступник голови ХОДА Данієлян Вадим Романович, Ізюмський міський голова Марченко Валерій Віталійович, заступник Ізюмського міського голови Петров Костянтин Євгенійович, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області Безкоровайний Олексій Вікторович, представники учнівського, педагогічного та батьківського колективу школи.

Зі словами подяки до представників обласної та міської влади звернулися учні школи,    керівник    закладу   Павлюк Наталія Володимирівна   та   бібліотекар Ярмак Лариса Леонідівна.

Ну що таке бібліотека?

Здавалося б: лиш купа книг

І паперова картотека,

Аби не заблукати в них.

Але із часом є і зміни:

Де інформацію знайти,

Як не в Всесвітній павутині?

Крізь даних байти та бітИ

Собі шлях прокладає кожен,

Аби знайти щось на свій смак.

То завітаєш нині, може,

В медіатеку – чи не так?