«Козацькі забави» до Дня Збройних Сил України.

10 груд. 2018
06.12.2018 в нашій школі проведено «Козацькі забави» до Дня Збройних Сил України.

06.12.2018 в нашій школі  проведено «Козацькі забави» до Дня Збройних Сил України. 6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності та цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату. Вранці було проведено святкову лінійку, під час якої учні коротко розповіли про історію створення Збройних Сил України, читали вірші,співали пісні.

Починаючи з другого уроку для учнів 6-11 класів були проведені спортивні змагання « Козацькі забави».

Змагання проходили за такою конкурсною програмою: конкурс №1 «Візитна картка», конкурс №2« Поїдання вареників» , конкурс №3 « Добрий господар», конкурс №4« Втеча з полону», конкурс №5« Найсильніший козак» , конкурс №6« Обмін ролями» , конкурс №7 « Перетягування канату» , конкурс №8 «Шалена кулька», конкурс № 9 «Вершники». Представникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні та оригінальні, досконало продумані естафети. Педагогічний та шкільний колективи отримали незабутні враження та позитивні емоції від проведеного свята.