Зроби життя кольоровим

21 груд. 2020

Смішарики - милі звірята Крош, Їжачок, Нюша, Бараш, Лосяш і Копатич - саме такі зображення створили учні 9-х та 11-А класу на стінах комунальної організації "Ізюмський інклюзивно-ресурсний центр".

В рамках проєкту волонтерської діяльності загонів "Милосердя"  учнівського самоврядування Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5 Ізюмської міської ради Харківської області "Шкільна республіка - родина" "Поспішай робити добро, подаруй людині щастя!" директором школи Павлюк Н.В., заступником директора школи з виховної роботи Живолуп О.С., педагогом організатором Кочурою М.Є. було проведено Круглий стіл "Розфарбуй дитинство яскравими барвами" з членами загонів "Милосердя", під час якого було створено макет для малюнку на стіні в Ізюмському інклюзивно-ресурсному центрі.

Протягом вересня-жовтня 2020 року діти з великим задоволенням були учасниками благодійної акції "Щасливе дитинство - яскраве дитинство"