Діяльність загонів "Милосердя"

23 груд. 2020

"Добро і милосердя - це два крила, на яких тримається людство"

23 грудня, напередодні Нового року, колектив школи привітав підопічних Оскільського психоневрологічного інтернату з прийдешніми святами.

В рамках проєкту волонтерської діяльності загонів "Милосердя" учнівського самоврядування Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області "Шкільна республіка - родина" "Поспішай робити добро, подаруй людині щастя!" протягом І семестру в закладі проведено урок "Допомога людям з обмеженими можливостями", написання повідомлень на тему "Як полегшити життя людям з обмеженими можливостями", соціальне опитування серед учнів 1-11 класів "Скільки граней у щастя?", година спілкування "Добро лікує душу".

Другий рік у нашій школі проходить акція "Своє тепло я передам тобі" по збору теплих речей серед учнів та вчителів для підопічних Оскільського психоневрологічного інтернату.

З 4 листопада по 21 грудня 2020 року учні 9-х класів під керівництвом вчителя трудового навчання виготовляли новорічні іграшки "Я символ нового року" для передачі в Оскільський психоневрологічний інтернат.