11 січ. 2021
Навчання учнів у ІІ семестрі 2020/2021 навчального року починається з 11 січня 2021 року з застосуванням технологій дистанційного навчання

Згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  навчання учнів у ІІ семестрі 2020/2021 навчального року починається з 11 січня 2021 року з застосуванням технологій дистанційного навчання.

Основною платформою для проведення дистанційного навчання у закладі визначено сервіс GoogleClassroom (засідання педагогічної ради, протокол №1 від 28.08.20).

Уроки, які заплановані у синхронному режимі, будуть проведені за допомогою сервіса Google Meet. Розклад синхронних уроків Ви можете знайти на сторінці Дистанційне навчання. Завдання до асинхронних уроків та навчальні матеріали до них знаходяться на платформі Google Classroom. Інформацію щодо приєднання до  класів на сервісі Google можна отримати у класних керівників. Засобом спілкування між вчителями, учнями та батьками є вайбер-групи, створені у кожному класі.