А пам'ять жива

6 лют. 2021
До 78-ї річниці визволення Ізюмщини від нацистських загарбників

78 років минуло з часу визволення Ізюмщини від нацистських загарбників. В рамках відзначення 78-ї річниці визволення м. Ізюм протягом тижня в школі відбулися заходи спрямовані на вшанування пам'яті героїв- визволителів. Лідерами учнівського самоврядування "Шкільна республіка - родина" було організовано прибирання території пам'ятника загиблим воїнам, вітання людей похилого віку. Учні школи долучилися до участі у міському челенджі відеосюжетів "Тих днів не змеркне слава".

5 лютого школярі переглянули документальні фільми про Другу Світову війну, в класах пройшли години спілкування "Шляхами подвигу та слави".

Учнівські колективи взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника загиблим воїнам - робітникам приладобудівного заводу.

У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.