32-ій річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16 лют. 2021
15 лютого 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбувся виховний захід на тему: «Крізь пекло афганської війни»

З нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в нашій школі проведено тематичний вечір "Крізь пекло афганської війни" для учнів 7-8 класів.

Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні 7-А класу, лунали пісні у виконанні вчителя музичного мистецтва Шаповала Г.М. "Ордена не продаются", "Караван".

Вшанували пам'ять загиблих воїнів - інтернаціоналістів хвилиною мовчання. На свято був запрошений учасник бойових дій в республіці Афганістан Негматілоєв Петро Тухтайович. Присутні мали змогу поринути спогадами в події минулих років. Учасники заходу поіменно згадали загиблих земляків-афганців.