Весняний букет п'ятої

9 бер. 2021
В нашій школі відбулася незабутня для всіх розважальна гра "Весняний букет п'ятої" між командою вчителів та дівчат 11-А класу

Початок березня приносить чудове свято жіночої ніжності, краси - 8 березня!!!

В цей день в нашій школі відбулася незабутня для всіх розважальна гра "Весняний букет п'ятої" між командою вчителів та дівчат 11-А класу. Учасниці команд доводили журі, що вони найкращі протягом конкурсів "Склади слово", "Відгадай мелодію", "Чорний ящик", "Відгадай чоловіка", "Весняний кросворд", "Весняна пісня".

Учні 11-А класу підготували та подарували всім жінкам школи вірші, пісні та танцювальні номери. Цей захід розкрив образи: жінки-квітки, жінки-музи, жінки-матері. А також, через шкільне та родинне життя показав важливість образів у житті кожного.