Хай палає свічка

11 бер. 2021
Виховні години до дня народження Т.Г. Шевченка

З метою виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, вшанування пам'яті видатного художника слова, патріота України - Т. Г. Шевченка в нашій школі 9-11 березня пройшли відкриті виховні години для учнів 5-10 класів.

Ведучі заходу запросили присутніх поринути у царство мудрого й красивого, правдивого й ніжного, сильного й ласкавого, доброго і мужнього слова. Поезія - це вогник, схожий на полум'я свічки, що запалює душу, тому протягом виховної години ми мали змогу почути "На панщині пшеницю жала", "Мені тринадцятий минало", "Заповіт", пригадати історію дитинства та життя Т.Г. Шевченка. Артисти виконали сучасні пісні "Пісні про Кобзаря", "Кобзар. До дня народження", "Україно - ненько, матінко моя!".

Актуальність Шевченківського слова, його ідей і патріотизму - це те, що об'єднує всіх навколо безсмертного "Кобзаря".