Бесіда зі старшокласниками про відповідальність за вчинення неповнолітніми злочинів

23 бер. 2021
Прокурором Ізюмської місцевої прокуратури Осіповою Інною Сергіївною в рамках просвітницької роботи було проведено бесіду з учнями 10 – 11-х класів

23 березня в нашій школі прокурором Ізюмської місцевої прокуратури Осіповою Інною Сергіївною в рамках просвітницької роботи було проведено бесіду з учнями 10 – 11-х класів, під час якої вони мали змогу поглибити свої знання про відповідальність за вчинення неповнолітніми злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, переглянути документальний фільм та соціальний ролик про наслідки вживання наркотиків.

Опитування учнів продемонструвало, що вони достатньо обізнані на причинах, які спонукають неповнолітніх вживати наркотики, та способах розповсюдження наркотичних засобів.