Бесіди з основ здоров’я та гігієни для учнів 5 – 11-х класів

23 бер. 2021

23 березня до нашої школи завітала тьютор спільного проєкту ГО «Дівчата» за підтримки UNICEF Шаповал Ольга Вікторівна, яка провела профілактичні бесіди із підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни для учнів 5 – 11-х класів. Метою заходу було надання підліткам інформації щодо попередження поширення COVID-19, а також менструальної гігієни.

В заході взяло участь 273 учні, які з цікавістю слухали розповідь Ольги Вікторівни та активно брали участь в обговоренні проблем, що стосуються усіх підлітків. Отже, згодом бесіда перетворилася на жвавий діалог. Учні мали змогу переглянути соціальні ролики, героями яких були відомі особистості, а саме: амбасадор UNICEF співачка Мішель Андраде, актори відомого українського серіалу «Школа». Наприкінці заходу учасникам було надано індивідуальні гігієнічні пакети.