Свято Першого вересня

1 вер. 2021

В Ізюмському ліцеї № 5 першого вересня відбулося свято "Шалені пригоди шкільної родини у пошуках першого дзвоника".

Захід розпочався із вшанування 30-ї річниці Незалежності України: пролунали патріотичні пісні та вірші у виконанні учнів школи.

Після офіційної частини привітання директора з новим навчальним роком ми потрапили на чарівний острів Гаваї, де пірати заховали наш дзвоник і поставили умови, за які віддадуть його. Челендж був веселим і незабутнім: малята розповідали вірші, співали запальні пісні та активно танцювали. Так, діти поринули у цікавий світ загадок, які їм довелося розгадати, щоб повернути рідний шкільний дзвоник.

А після свята пройшов перший урок, присвячений 30-й річниці Незалежності України.