Вітаємо команду нашого ліцею!

3 жовт. 2021
Команда учнів нашого закладу виборола почесне ІІ місце у міських змаганнях до Всесвітнього дня туризму

З метою популяризації туризму в школі, опанування правил поведінки в природних умовах, сприянню здорового способу життя команда учнів нашого ліцею взяла участь у міських змаганнях до Всесвітнього дня туризму.

У програмі турніру були наступні конкурси: "Купини", "Метелик", "Маятник", "Паралельні мотузки", "Дартс", "Влучний кидок", "Транспортування потерпілого на ношах", "Мишоловка", "Стрибки в мішках", "Велоралі" з елементами фігурного водіння велосипеда, "Встановлення намету та спальний мішок", "Сніданок туриста від майстер-шеф".

Команда учнів нашого закладу гідно представила його, виборола почесне ІІ місце та отримала цінний подарунок - туристичний намет.