Тиждень толерантності

21 лист. 2021
В Ізюмському ліцеї № 5 з 15 по 19 листопада пройшов Тиждень толерантності «Спілкування без бар’єру».

У рамках визначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Ізюмському ліцеї № 5 з 15 по 19 листопада пройшов Тиждень толерантності «Спілкування без бар’єру».

Протягом тижня робота психологічної служби закладу була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою здобувачів освіти, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

Проведені заходи були насичені та різноманітні. Учні 7-9 класів взяли участь у вікторині Толерантності, мали нагоду винести вирок в «товариському суді». Учні 1-4 класів разом з класними керівниками потрапили в країну добра та поваги, переглянувши мультфільми «Подарунок», «Мій братик з Місяця», а наприкінці тижня учні побудували паркан толерантності без бар'єру