Голодомор 1932 - 1933 - біль серця всієї України

27 лист. 2021
Виховний захід до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років

Щороку, в четверту суботу листопада наша країна відзначає День пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років.

З метою виховання здатності кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховання патріотів держави, ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу 26 листопада для учнів закладу в Ізюмському ліцеї № 5 класним керівником 9-А класу Оленою Скрипник було проведено виховний захід "Голодомор 1932 - 1933 років - біль серця всієї України".

"Не звільняється пам'ять,

Відлунає знову роками.

Я зітхну, запалю обгорілу свічу.

Помічаю. Не замки-твердині, а хмари.

Скам'янілий чорнозем - потріскані стіни плачу. "

Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932 - 1933 роках. Учасники заходу перегорнули скорботні сторінки достовірної народної пам'яті. Олена Скрипник по завершенні запропонувала усім присутнім приєднатися до акції "Запали свічку", яка традиційно відбувається кожної четвертої суботи листопада о 16 годині, в знак вшанування жертв Голодомору 1932 - 1933 років.