Своє тепло я передам тобі

30 груд. 2021

Як приємно бути чарівниками!!!

У рамках проєкту "Поспішай робити добро, подаруй людині щастя!" волонтерської діяльності загонів "Милосердя" учнівського самоврядування Ізюмського ліцею № 5 Ізюмської міської ради "Шкільна республіка - родина" протягом І семестру в закладі були проведені наступні заходи: "урок-бесіда "Якщо тобі потрібна допомога, від кого ти її чекаєш?", круглий стіл "Наповнимо серця добром", благодійні акції "Наповнимо серця добром", "Своє тепло я передам тобі".

Протягом листопада-грудня дівчата 8-9 класів під керівництвом вчителя трудового навчання Євгенії Бабаєвської пошили новорічні подарунки - прихватки з зображенням символу 2022 року тигра та чайничків цукерниць, які діти із великим задоволенням наповнили цукерками. Діти, вчителі та батьки зібрали теплі речі.

29 грудня, напередодні Нового року, учнівський колектив ліцею разом з адміністрацією, Дідом Морозом та Тигрюлею зустрілися з представниками Оскільського психоневрологічного інтернату та привітали всіх з прийдешніми святами.

Тигрюля нагадав, щоб всі не забували гарно їсти, аби як тигр сильними бути, як тигр швидкими стати. Дід Мороз побажав миру, злагоди, щастя та здоров'я.

У рік тигра, любі друзі, веселитись вам і радіти! Зичимо щастя всім багато! З Новим роком! Зі святом!

Більше фото можна переглянути за посиланням:  https://photos.app.goo.gl/GbLgwQWAhpgqGL5U8