Щедрий вечір або Старий Новий рік

13 січ. 2022
З 13 на 14 січня українці святкують Щедрий вечір або Старий Новий рік

З 13 на 14 січня українці святкують Щедрий вечір або Старий Новий рік, який збігається із українським святом Маланки. В ліцеї №5 13 січня учні 9-А класу, в якому класний керівник Скрипник Олена Валеріївна, разом з учителем хімії Переверзєвою Наталею Данилівною, для учнів ліцею провели казковий новорічний захід, на якому ознайомили присутніх з історією появи календаря та причинами його неодноразової зміни. Також, під час заходу, присутні дізналися багато цікавого про традиції і прикмети зустрічі Старого Нового року у різних країнах світу. Та особливу увагу надали традиціям у рідній Україні і звичайно ж наприкінці заходу всіх присутніх гостей пригостили смачною кутею за українським звичаєм у шкільній родині.