День безпечного інтернету

8 лют. 2022
8 лютого до Дня безпечного інтернету наш заклад брав участь в ряді заходів присвячених цій події.

8 лютого до Дня безпечного Інтернету наш заклад брав участь в ряді заходів присвячених цій події. Учні 8-11 класів брали участь у всеукраїнському онлайн флешмобі освітян «Разом до найкращого Інтернету!». Це безпрецедентна подія, під час якої був зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education! Захід відбувся в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

Учні 5-6 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечний Інтернет 2.0" на освітньому порталі НаУрок. А хлопчики й дівчатка 2-4 класів мали можливість показати своє відповідальне ставлення до онлайн безпеки пройшовши вебквест «Безпечний Інтернет».
Проведені активності нагадали дітям про необхідність знань щодо небезпек, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті. Допомогли засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку онлайн, отримані раніше. Діти залюбки виконували завдання. Кожен учасник радів своїм перемогам і отримав персональний Сертифікат, а переможці - Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.