День Єдності

16 лют. 2022
В Ізюмському ліцеї № 5 відбулися заходи в рамках Марафону, присвяченому Дню єдності.

16 лютого в Ізюмському ліцеї № 5 відбулися заходи в рамках Марафону, присвяченому Дню єдності.

Розпочали його наші найменші учні початкової школи, які створили чудові патріотичні малюнки та колажі.

В медіатеці ліцею зранку діяла тематична виставка «Є у нас одна країна – то прекрасна Україна».

О 10 годині ранку весь колектив ліцею разом із всією Україною, зібравшись на подвір’ї, тримаючи в руках  синьожовті прапорці, виконав Державний Гімн України.

Ми вдячні заступнику Ізюмського міського голови Володимиру МАЦОКІНУ за підтримку нашого Марафону Єдності.

Протягом дня учні 5 – 11 класів створили креативні патріотичні фото та відеосюжети.

О 12 годині в медіатеці відбулася онлайн зустріч учнів нашого ліцею та Полтавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 ім. Б. Серги, під час якої діти презентували свої міста і заклади освіти, мали змогу  поспілкуватися. Захід завершився спільним виконанням Державного Гімну України та взаємними побажаннями миру і злагоди нашим колективам і нашій країні.

Ми – єдині! Ми – сильні! Ми – українці!

#UA разом, об’єднані Україною