12 січ. 2024
Колектив Ізюмського ліцею № 5 висловлює подяку Благодійній організації «Благодійний фонд «Право на захист» за чудові подарунки для учнів, які знаходяться на території Ізюмської міської територіальної громади, - зручні рюкзаки зі шкільним приладдям.

Колектив Ізюмського ліцею № 5 висловлює подяку Благодійній організації «Благодійний фонд «Право на захист» за чудові подарунки для учнів, які знаходяться на території Ізюмської міської територіальної громади, - зручні рюкзаки зі шкільним приладдям, зарядними пристроями для мобільних телефонів, ліхтариками та іншими корисними речами. Спасибі Вам, що в наш непростий час Ви знаходите можливість підтримати дітей нашої громади і порадувати їх корисними для навчання подарунками!