Науково-практичний онлайн семінар до Дня дітей-винахідників

18 січ. 2024
17 січня 2024 року на базі Національного фармацевтичного університету за сприяння КЗ «Харківська академія неперервної освіти» та КЗ «Харківська мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся науково-практичний онлайн семінар до Дня дітей-винахідників.

17 січня 2024 року на базі Національного фармацевтичного університету за сприяння КЗ «Харківська академія неперервної освіти» та КЗ «Харківська мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся науково-практичний   онлайн семінар до Дня дітей-винахідників.  У заході взяла участь  учениця 11-А класу Ізюмського ліцею № 5 Поліна МАШКОВА (науковий керівник вчитель біології Інга ВЄСЄЛОВА), яка виступила з доповіддю «Дослідження стану впливу збройної агресії на рослинний покрив ботанічного заказника «Караван» і поділилася результатами власного екологічного дослідження.  Наукова новизна отриманих результатів полягає в тому, що в умовах Ізюмського району зроблено спробу  дослідити   вплив військових дій на рослинний покрив об'єкта природно-заповідного фонду, що тривалий час перебував у зоні активних бойових дій, звернути увагу громадськості на нагальні проблеми щодо охорони та збереження  видового біорізноманіття та негативні наслідки війни: залишки військової техніки, пожежі, бомботураційні ушкодженя, забруднення ґрунтів.

Постер