Тиждень «Енергоефективності та ресурсозбереження»

15 бер. 2024
З метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго – і ресурсозбереження в нашому ліцеї було проведено тиждень «Енергоефективності та ресурсозбереження».

З метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго – і ресурсозбереження  в нашому ліцеї було проведено тиждень «Енергоефективності та ресурсозбереження». Протягом тижня було заплановано і проведено заходи: конкурс малюнку «Збережемо енергію разом», виховний захід «Енергозбереження-найдешевше й екологічно чисте джерело енергії», захист проєктів «Енергозбереження –крок до майбутнього».