План розвитку (2019-2025)

Коли дме вітер змін – став не стіни, а вітрила.

Східна мудрість

ХХІ століття – це час переходу до високотехнологічного інформаційного суспільства, в якому якість людського потенціалу, рівень освіченості й культури всієї нації набувають вирішального значення для економічного й соціального поступу країни. Інтеграція та глобалізація соціальних, економічних і культурних процесів, які відбуваються у світі, перспективи розвитку української держави вимагають оновлення системи освіти.

Головні цінності педагогічного колективу – дитина, культура, творчість. Основний принцип освітнього процесу закладу – цілеспрямована взаємодія дорослих і дітей, що виступає джерелом розвитку й задоволення вищих потреб дитини, умовою її можливої реалізації, освітнім середовищем, у якому індивід самостверджується й самореалізується.

Перспективний план розвитку Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 покликаний створити оптимальну модель закладу загальної середньої освіти, що сприяє:

• інтелектуальному, моральному, фізичному, естетичному розвитку особистості дитини;
  • максимальному розкриттю її особистісного потенціалу;
  • формуванню ключових компетентностей;
  • збереженню і зміцненню здоров’я школярів на основі реалізації компетентнісного, персоналізованого та аксіологічного підходів в організації освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти.