30 січ. 2024

Вітаємо з перемогою у конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
18 січ. 2024

Науково-практичний онлайн семінар до Дня дітей-винахідників

17 січня 2024 року на базі Національного фармацевтичного університету за сприяння КЗ «Харківська академія неперервної освіти» та КЗ «Харківська мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся науково-практичний онлайн семінар до Дня дітей-винахідників.
12 січ. 2024

Колектив Ізюмського ліцею № 5 висловлює подяку Благодійній організації «Благодійний фонд «Право на захист» за чудові подарунки для учнів, які знаходяться на території Ізюмської міської територіальної громади, - зручні рюкзаки зі шкільним приладдям.
8 січ. 2024

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу, поданих на конкурсний відбір підручників для 1 класу
25 груд. 2023

Напередодні Нового року учні 1 – 8 класів Ізюмського ліцею № 5 отримали солодкі подарунки та рюкзаки зі шкільним приладдям від благодійних організацій. Висловлюємо величезну подяку за подаровані позитивні емоції та гарний настрій під час зимових канікул та різдвяних свят!
24 груд. 2023

На передодні новорічних свят

Напередодні новорічних свят майор Управління мінної безпеки Національної поліції України Ігор Францович Войцехівський передав учням 1-2 класів привітання та подарунки від освітян, учнів та батьків ліцею № 157 Оболонського району м. Києва
22 груд. 2023

Свято для учнів 1-2 класів

22 грудня 2023 р., учні 1-2 класів нашого ліцею відвідали новорічне свято
8 груд. 2023

Всеукраїнський тиждень права

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 8 грудня вчителям було проведено правову віктрону
6 груд. 2023

Намалюй листівку Герою

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави.
6 груд. 2023

День Збройних сил України та День святого Миколая

06 грудня –День Збройних сил України та День святого Миколая. І всім хочеться, щоб в кожен дім та кожну родину завітало ДИВО – ПЕРЕМОГА і МИР.